Drakensang Online

Good: ładna grafika, dynamiczna rozgrywka, nie trzeba sciągać
Bad: mała ilość postaci
User Score
9.5
(2 votes)
Click to vote
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)

Drakensang Online to przeglądarkowa gra strategiczna od Bigpoint, mającego w swoim dorobku takie tytuły jak: Farmerama, Dark Orbit, Seafight, Supremacy 1914, Skyrama, Pirate Storm, Rising Cities, ZooMumba.

drakensangonline

Na samym początku chciałbym zaznaczyć, że nie jest to typowa gra przeglądarkowa – sposób rozgrywki przypomina grę komputerową. Pierwsze wrażenie po wejściu do gry sprawia, że nasuwa się duże podobieństwo do pierwszych dwóch części gry Diablo. Drakensang jest również grą typu hack and slash.

W Drakensang Online istnieją 4 rodzaje postaci do wyboru: Strażnik Lasu, czyli typowy łowca, może używać łuku i sztyletów. Rycerz Zakonu Smoka to typowy Wojownik, dużo punktów życia, solidna obrona i atak wręcz. Czarodziej Kręgu to typowy Mag elementalista specjalizujący się w magii żywiołów. Ostatnią postacią jest Parowy Mechanikus – jest to krasnal z umiejętnościami, które pozwalają mu wytwarzać różne przedmioty.

Gra polega na wypełnianiu misji i rozwoju swojej postaci. W trakcie rozgrywki jak przystało na gry mmorpg – zdobędziemy różne przedmioty użyteczne w walce. Oprócz przemierzania sporego świata gry w Drakensang Online istnieje tryb pvp.

Plusy:

- piękna grafika

- dynamiczna rozgrywka

- możliwość gry w przeglądarce

Minusy:

Mała ilość klas postaci.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.5/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Drakensang Online, 9.5 out of 10 based on 2 ratings

No Comments

Leave a Reply

Rate This Item