Forge of Empires

User Score
8.1
(7 votes)
Click to vote
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (7 votes cast)

Forge of Empires to gra przeglądarkowa ze studia InnoGames odpowiedzialnego za takie hity jak: Plemiona, Tribal Wars 2, Grepolis oraz The West.

forgeofempires

Forge of Empires to gra, która przypomina słynny tytuł – Age of Empires. To o czym należy wspomnieć na samym początku opisując tę gre to system epok.

Grę zaczynamy w epoce kamienia łupanego dysponując kilkoma wieśniakami, a także dosłownie kilkoma szałasami. Z pomocą Twoich ludzi wzniesiesz nowe budynki, a także zajmiesz się opracowaniem nowych technologi, które pozwolą Ci po jakimś czasie przenieść się do wyższej epoki. Na dzień dzisiejszy przechodząc przez wszystkie ważniejsze okresy w  historii ludzkości, dochodzimy do epoki przemysłowej.

FoG mimo, że jest grą przeglądarkową posiada bardzo ładną grafikę oraz intuicyjny interfejs. Na mapie można zaobserwować poruszających się mieszkańców osady, a także biegające zwierzęta i latające ptaki.

Gra jest bardzo rozbudowana, pozwala na produkcję wielu przedmiotów oraz rekrutacje kilku rodzajów wojsk, które będą bronić Twojej osady oraz grabić surowce sąsiadów. Istotną zaletą jest to, że samodzielnie możesz poprowadzić armię do ataku.

forgeofempires

 

Plusy:

- nie trzeba pobierać

- system epok

Minusy:

- mikropłatności

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.1/10 (7 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Forge of Empires, 8.1 out of 10 based on 7 ratings

No Comments

Leave a Reply

Rate This Item