Gry podobne do Age of Empires:

Poniżej umieściliśmy gry podobne do Age of Empires. To co jest charakterystyczne dla tej produkcji to sytem epok – zaczynamy grę w jakiejś wczesnej epoce, w które ludzkość biegała z maczugami i polowała na mamuty, a kończymy w dobrze rozwiniętej cywilizacji, która zapewnia naszym mieszkańcom wszelkie dobrodziejstwa.

Tak więc poniższe gry również posiadają taki system. Pozwoli Ci on przechodzić przez wszystkie istotne w dziejach ludzkości epoki. Jeśli znasz jeszcze jakieś inne gry tego typu to daj nam o nich znać za pomocą formularza kontaktowego. Zauważ, że w obrębie naszej strony posiadamy wiele kategorii „gier podobnych”. Jesli podoba Ci się taka inicjatywa i chcesz pomóc nam ją wypromować to szepnij słówko o tej stronie swoim znajomym, udostępnij ją na facebooku lub innych portalach społecznościowych, użyj adresu strony w sygnaturce for, na których się udzielasz.

Życzymy przyjemnego grania :)

Gry podobne do Age of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires

Forge of Empires to gra przeglądarkowa ze studia InnoGames odpowiedzialnego za takie hity jak: Plemiona, Tribal Wars 2, Grepolis oraz The West. Forge of Empires to gra, która przypomina słynny tytuł &... Read More »

User Score
8.1