Gry podobne do Gladiatusa:

Gladiatus to przeglądarkowa gra mmo, która polega głównie na rozwoju postaci. Walka w różnych miejscach, potyczki na arenie – to wszystko służy temu aby zdobywać złoto, punkty doświadczenia, które w głównej mierze służą własnie do ulepszenia postaci. Lepsza postać zdobywa więcej expa i złota… i tak w kółko. Wbrew pozorom taki prosty system przyciąga wielu graczy.

Poniżej prezentujemy gry o zbliżonej mechanice. W owych grach również najważniejszym elementem będzie postać, która będzie trzeba rozwinąć. Jeśli masz jeszcze jakieś propozycje odnosnie rozszerzenia tej listy to napisz nam o tym w komentarzu lub użyj formularza kontaktowego. Lista będzie stale się powiększać – zwłaszcza jesli na rynku gier pojawi się jakaś ciekawa pozycja. Zapamiętaj adres tej strony bo może kiedyś warto będzie tu wrócić.

Jeśli chesz wspierać naszą inicjatywę to opowiedz o tej stronie swoim znajomym, udostępnij ją na portalach społecznościowych bądź też umieść odnośnik w stopkach for, na których się udzielasz.

Życzymy przyjemnej gry!

Gry podobne do Gladiatusa

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget

Shakes and Fidget to przeglądarkowa gra mmorpg wydana przez studio Playa Games odpowiedzialnego za inną podobną grę – Soccer Star. Shakes and Fidget to bardzo popularna gra – zwłaszcza wśr... Read More »

User Score
9.5