Gry podobne do Hearthstone:

Witaj! Skoro tu jesteś to znaczy, że szukasz gier podobnych do Hearthstone. Trafiłeś idealnie gdyż poniżej znajdziesz spis gier wraz z ocenami użytkowników. Nasze listy są stale aktualizowane dlatego polecam dodanie tej strony do zakładek.

Poniższe gry są pozycjami najbardziej zbliżonymi do Hearthstone więc są to gry karciane, które wymagają od gracza przemyślanego działania. Karcianki potrafią być niesamowicie wciągające. Oczywiście nie jesteśmy alfą i omegą i nie znamy wszystkich gier na świecie więc jeśli znasz jeszcze jakieś gry podobne do Hearthstone’a to użyj formularza kontaktowego by nas o tym powiadomić. Postaramy się wyjść na przeciw oczekiwaniom graczy – bo to dla Was jest ta strona.

Jeśli spodobał Ci się nasz serwis i chcesz w jakiś sposób nam pomóc to możesz zacząć od komentowania naszych wpisów. Możesz również szepnąć o nim swoim kolegom lub wstawić odnośnik na swoim facebooku czy też w stopce na forach, w których się udzielasz.

Gry podobne do Hearthstone

Hex: Shards of Fate

Hex: Shards of Fate

Hex: Shards of Fate to kolekcjonerska gra karciana, której polskim wydawcą jest studio Gameforge. Na początku gry wybierzesz jedną z aż ośmiu ras. Na stronie Gameforge możemy dowiedzieć się, że są to:... Read More »

User Score
8.0
duelofchampions

Duel of Champions

Duel of Champions to gra karciana wydana pod szyldem Might and Magic. Wydawcą gry jest popularne studio UbiSoft, które wydało m.in serię gier Heroes: Might and Magic czy chociażby popularną serię Assa... Read More »

User Score
7.2