Gry podobne do League of Legends:

Jeśli szukasz gier podobnych do League of Legends to świetnie trafiłeś. Poniżej przedstawiliśmy spis gier, które powinny Cię usatysfakcjonować. Jeśli znasz jakieś inne gry podobne do lola, których nie ma w naszym spisie to możesz napisać nam o tym w formularzu kontaktowym, a my postaramy się dodać taką grę jak najszybciej.

Gry podobne do League of Legends to z reguły gry moba. Dla gier tego typu charakterystycznym jest wybór bohatera i dołączenie do drużyny. Bohater w trakcie walki podnosi swoje umiejętności, a także zdobywa walutę, która umożliwia kupno lepszych przedmiotów.

Innym charakterystycznym elementem tego typu gier są pasy – czyli ścieżki, którymi można dojść do bazy przeciwnika. Ścieżkami poruszają się również sterowane przez komputer miniony. Z reguły na mapach stacjonują wieże obronne, które utrudniają dojście do wrogiej bazy.

Poniżej znajdziesz właśnie takie gry – podbny styl rozgrywki, podobna mechanika gry, ale różni bohaterowie i przede wszystkim różne realia, w których zostały osadzone poszczególne tytuły.

Gry podobne do League of Legends

Korner 5

Korner 5

Korner 5 to pierwsza piłkarska MOBA. W rozgrywce biorą udział 2 drużyny składające się z 5 graczy. Na początku rozgrywki wybierasz pozycję swojego „kopacza”. Korner 5 to gra stworzona prze... Read More »

User Score
6.8
shardsofwar

Shards od War

Shards of War to darmowa gra moba z gatunku sci-fi. Wydawcą gry jest studio Bigpoint. Read More »

User Score
9.5
infinitecrisislogo

Infinite Crisis

Infinite Crisis to darmowa gra moba twórców odpowiedzialnych za inną znaną produkcję Lords of The Ring. Infinite Crisis to typowa moba, która polega na drużynowej walce w trybie wielu graczy. Podczas ... Read More »

User Score
9.3
Smite

Smite

Smite to darmowa gra moba, która w odróżnieniu od większości gier z tego gatunku jest w widoku trzeciej osoby – czyli widzimy naszą postać zza pleców. Gra została stworzona przez studio Hirez, k... Read More »

User Score
10.0