Gry podobne do Legend Online

Jeśli tu zajrzałeś to znaczy, że szukasz gier podobnych do Legend Online. Od razu powiem Ci, że świetnie trafiłeś. Poniżej przedstawiamy listę tytułów, które na pewno Cię usatysfakcjonują. Ponadto gry są oceniane przez samych graczy więc jeśli grałeś już w jakąś z poniższych gier to proszę Cię o ocenę – pomoże to innym graczom tak samo jak aktualne oceny pomagają teraz Tobie.

Przechodząc do rzeczy – gry podobne do Legend Online to przeglądarkowe gry mmorpg, które polegają na stworzeniu własnego bohatera. Z reguły są to bohaterowie zbliżeni do wojowników, magów i łuczników. Następnie po zalogowaniu do gry zaczynasz poznawać jej fabułę.

To co łączy wszystkie te gry to na pewno bardzo podobna oprawa graficzna, system walki, animacje oraz możliwość posiadania własnego miasta czy też zamku. W tych grach istnieją tryby pvp, lochy, bossy itp.

Jeśli znasz jakąś grę podobną do Legend Online, a nie widzisz jej na poniższej liście do skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego – postaramy się sprawdzić i dodać ten tytuł. Jeśli podoba Ci się ta strona to możesz nas wesprzeć szeptając o niej znajomym, udostępniając jej adres na facebooku i forach, na których się udzielasz.

Gry podobne do Legend Online

heroesonline

Heroes Online

Heroes Online to gra ze studia Ubisoft odpowiedzialnego za wiele popularnych gier jak np. serię Assassins Creed czy też darmową grę karcianą Duel of Champions. Na samym początku gry stworzysz bohatera... Read More »

User Score
9.0
Zew Smoka 2

Zew Smoka 2

Zew Smoka znane również jako Dragons Call 2 to przeglądarkowa gra ze studia 101xp, znane z gier Dragons Call i Legion Śmierci. Zew Smoka to gra mmorpg, w której na samym początku wybierasz postać wojo... Read More »

User Score
9.5
legionsmierci

Legion Śmierci

Legion Śmierci znane również jako Duty of Heroes to produkcja ze studia 101xp odpowiedzilanego za takie tytuły jak m.in. Zew Smoka czy też Call of Gods. Legion Śmierci to przeglądarkowa gra mmorpg, kt... Read More »

User Score
8.6
swordsaga

Swordsaga

Swordsaga to przeglądarkowa gra mmorpg wydana przez studio Proficient City mające w swoim dorobku takie tytuły jak: Wartune, DDTank2, Legend Knight i Stallion Race. Swordsaga to gra, mmorpg, która zos... Read More »

User Score
7.0