Gry podobne do Lineage 2:

Lineage 2 to legendarna gra, o której można powiedzieć, że jest jedyna w swoim rodzaju. Na pewno ciężko znaleźć godnego następce, ale postaraliśmy się przedstawić listę gier, które mogą w jakimś stopniu przypominać sławne L2.

Są to gry mmorpg, które kładą nacisk na zespołową grę i podobnie jak L2 posiadają znakomity klimat – głównie tworzony przez społeczność graczy. Jeśli chciałbyś zasugerować nam jakiś tytuł, który powinien znaleźć się obok poniższych gier to napisz o tym w komentarzu lub skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontakowego.

Zobacz również inne kategorie gier. Posiadamy wiele podstron, na których przedstawiamy gry podobne do tych najbardziej znanych i lubianych. Jeśli podoba Ci się inicjatywa jaką podjął nasz serwis to możesz wspomóc nas wspominając o tej stronie na portalach społecznoścowych, forach lub po prostu mówiąc o niej swoim znajomym.

Gry podobne do Lineage 2

aionbox

Aion

Aion to darmowa gra mmorpg ze studia NCSoft odpowiedzialnego za takie hity jak Lineage 2 czy Guild Wars. Polskim wydawcą gry jest Gameforge. W grze istnieją dwie wrogo do siebie nastawione frakcje ... Read More »

User Score
7.8
royalquest

Royal Quest

Royal Quest to darmowa gra mmorpg wydana przez studio Katauri Interactive. Polskim wydawcą gry jest Cenega. W Royal Quest jak na grę mmorpg przystało zaczniemy przygodę od stworzenia postaci. Istnieją... Read More »

User Score
8.3