Gry podobne do Minecrafta:

Minecraft to gra, która odniosła ogromny sukces. Idea modyfikowania świata gry przez samych graczy okazała się strzałem w dziesiątkę i nawet słaba grafika nie znięchęciła milionów graczy na całym świecie do kupienia tej gry i grania w nią razem z przyjaciółmi przez długie godziny.

Sukces jednej marki zawsze powoduje wysyp naśladowców, którzy choć w minimalnym stopniu chcą stworzyć coś podobnego i zyskać na tym. Zapewne nie zdawałeś sobie sprawy jak wiele jest gier podobnych do Minecrafta. Poniżej znajdziesz najciekawsze z nich – wraz z upływem czasu ta lista będzie się zapełniać nowymi tytułami.

Jeśli uważasz, że znasz gry podobne do Minecrafta i powinny one znaleźć się na tej liście to daj nam znać w komentarzu lub poprzez formularz kontaktowy. Postaramy się sprawdzić daną pozycję i w miarę możliwości jak najszybciej dodać ją do tego spisu.

Jeśli podoba Ci się nasza strona i chcesz nam pomóc ją wypromować to szepnij o niej swoim znajomym, udostępnij jej adres na portalach społecznościowych lub wstaw odnośnik do niej w sygnarutkach for, na których się udzielasz. Będzie nam również niezmiernie miło jeśli zostawisz nam jakiś komentarz pod opisami, które przeczytasz.

Gry podobne do Minecrafta

minetestlogo

Minetest

Minetest to gra, która jest praktycznie klonem Minecrafta. Jest jednak darmowa i posiada open source’owy kod – czyli każdy ma do niego wgląd i może go modyfikować. Jeśli chodzi o wygląd, s... Read More »

User Score
9.3
brickforcebox

Brick Force

Brick Force to darmowa gra klockowa w dużej mierze wzorująca się na Minecrafcie. Niektórzy określają tę grę jako połączenie Minecrafta z Counter Strikem. W grze istnieje kilka trybów. Jest tryb deatma... Read More »

User Score
8.3
Roblox

Roblox

Roblox to darmowa gra, w której gracze sami tworzą swoje światy i dowolnie je modyfikują. Idea gry jest bardzo podobna do tej z gry Minecraft. Roblox to gra klockowa, która oprócz tego, że daje możliw... Read More »

User Score
8.5