Gry podobne do Plemion:

Plemiona to prawdziwa legenda w kategorii strategicznych gier przeglądarkowych, a jak przystało na legendy – mają wielu naśladowców. Poniżej umieściliśmy gry, które podobnie jak Plemiona polegają na prowadzeniu własnej osady, zdobywaniu surowców, rekrutacji wojska i walce z sąsiadami.

Pierwsza część Plemion posiada nieco przestarzałą grafikę więc gry podobne do niej często są bardziej innowacyjne – zwłaszcza, że algorytm Plemion nie jest zbyt skomplikowany. Czy te gry są równie dobre i grywalne? To już musisz ocenić sam. My tylko przedstawiamy kilka propozycji i zachęcamy abyś się z nimi zapoznał. Jeśli według Ciebie brakuje tu jakiejś gry to poinformuj nas o tym w formularzu kontaktowym. Pragniemy stale rozwijać serwis i dodawać nowe tytuły.

Wielką radość sprawi nam fakt, że mogliśmy pomóc w wyborze gier. Jeśli jesteś zadowolony i podoba Ci się ten serwis to napisz nam jakiś miły komentarz. Możesz również wspomnieć o tej stronie swoim znajomym, udostępnić ją na swoim facebooku lub też umieścić odnośnik do niej w stopce for, na których się udzielasz.

Gry podobne do Plemion

The Settlers Online

The Settlers Online

The Settlers Online to przeglądarkowa gra ze studa Ubisoft znanego z takich gier jak Anno Online, Duel of Champions, Heroes Online czy też seria gier Assassins Creed. The Settlers Online to gra strate... Read More »

User Score
7.4
Travian

Travian

Travian to strategiczna gra przeglądarkowa ze studia Travian Games. Jest to pierwsze dzieło tych wydawców, które osiągnęło ogromny sukces w wielu krajach. Taki stan rzeczy zapoczątkował wydanie innych... Read More »

User Score
9.0
Tribal Wars 2

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna wydana przez studio InnoGames, odpowiedzialne za takie tytuły jak Plemiona, Grepolis, Forge of Empires, The West, Rising Generals i Elvenar. W grze ist... Read More »

User Score
9.7