Gry podobne do Top Eleven:

Top Eleven to Manager Piłki Nożnej. Poniżej przedstawiliśmy podobne gry. W tych produkcjach również tworzysz własna drużynę, dbasz o formę Piłkarzy ich rozwój i co ważne o ustawienie taktyczne podczas meczów. Często w tego typu grach musisz zająć się infrastrukturą w okół stadionu, a także samym stadionem – miejscami, oświetleniem itp.

Pomysłów na piłkarskie managery jest wiele dlatego te gry różnia się w mniejszym lub większym stopniu od Top Eleven. Zapoznaj się z opisami aby znaleźć produkcję, która sprosta Twoim oczekiwaniom. Jeśli znasz jeszcze jakieś gry podobne i chcesz aby znalazły się na naszej liście to poinformuj nas o tym pisząc komentarz pod jakimś artykułem z tej kategorii bądź też kontaktując się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Jeśli podoba Ci się ta strona to pomóż nam ją wypromować informując o niej swoich znajomych, udostępniając jej adres na facebooku, a także wstawiając jej link w podpisach for, na których się udzielasz.

Gry podobne do Top Eleven

goalunitedbox

Goalunited

Goalunited to przeglądarkowy manager Piłki Nożnej ze studia Travian Games – czyli twórców popularnego Traviana, a także Rail Nation i Miramagia. W Goalunited rozpoczniesz swoją przygodę w najniż... Read More »

User Score
4.5
United Eleven

United Eleven

United Eleven to gra ze studia Nexon znanego z takich tytułów jak Combat Arms, Lost Saga czy też Counter Strike Nexon: Zombies. United Eleven to piłkarski manager, w którym istnieje 8 lig. Na samym po... Read More »

User Score
9.4