Gry podobne do Traviana:

Witaj! Jeśli jesteś na tej stronie do z pewnością dlatego, że szukasz gier podobnych do Traviana. Tak się składa, że znamy sporo takich gier i postaramy się je wszystkie umieścić na poniższej liście. Jeśli stwierdzisz, że jakiś tytuł powinien się tu pojawić jak najprędzej to poinformuj nas o tym w komentarzu lub za pomocą formularza kontaktowego.

Travian to bardzo wciągająca gra strategiczna, która polega na zarządzaniu wioską, rekrutacji armii oraz  na kooperacjach z innmi graczami – szczególnie z sojusznikami. Na tej liście postaraliśmy się umieścić tytuły, które również charakteryzują się tymi elementami. Ja osobicie spędziłem sporo czasu grając w Traviana i wiem co w tej grze najlepsze, dlatego sądzę, że poniższe gry, które wybrałem nie sprawią Ci zawodu.

Jeśli podoba Ci się ta strona to wspomóż nas szeptając o niej znajomym lub umieszczając jej odnośnik na portalach społecznościowych czy też forach, na których się udzielasz. Miłej gry!

Gry podobne do Traviana

The Settlers Online

The Settlers Online

The Settlers Online to przeglądarkowa gra ze studa Ubisoft znanego z takich gier jak Anno Online, Duel of Champions, Heroes Online czy też seria gier Assassins Creed. The Settlers Online to gra strate... Read More »

User Score
7.4
Tribal Wars 2

Tribal Wars 2

Tribal Wars 2 to przeglądarkowa gra strategiczna wydana przez studio InnoGames, odpowiedzialne za takie tytuły jak Plemiona, Grepolis, Forge of Empires, The West, Rising Generals i Elvenar. W grze ist... Read More »

User Score
9.7