Gry podobne do War Thunder:

War Thunder to gra free to play, która polega na bitwach pvp. W walkach udział biorą czołgi i samoloty. Poniższe gry, które uznaliśmy za podobne postanowiliśmy jednak przyrównać na poziomie innego kryterium niż fakt występowania w nich właśnie tych pojazdów. Szczegół na jakim się skupiliśmy to mechanika gry.

We wszystkich poniższych grach istnieje zbliżona mechanika – niezależnie od tego jakie występują w niej pojazdy, w jakich realiach toczy się akcja – wszystkie posiadają drzewka tierów, we wszystkich walczysz przeciwko innym ludziom i przede wszystkim każda z nich niesie za sobą potężną dawkę rozrywki.

Chyba każdy się zgodzi, że to co najlepsze w War Thunder to możliwość posiadania co raz lepszych maszyn, instalowania co raz lepszych modułów – bo w sumie po to zbiera się expa i złoto. Na odblokowanie nowego pojazdu czeka się z niecierpliwością. Wszystkie te gry sprawią, że poczujesz od nowa ten entuzjazm nawet jeśli War Thunder już Ci się znudził.

Zerknij na naszą listę gier, a jeśli znasz jeszcze jakieś ciekawe pozycje to poinformuj nas o tym w komentrzu bądź za pomocą formularza kontaktowego.

 

Gry podobne do War Thunder

windoflucklogo

Wind of Luck

Wind of Luck to darmowa gra mmorpg, która polega na bitwach okrętów istniejących w rzeczywistości kilka wieków temu. Rozgrywka toczy się w formule 3 vs 3 – wygrywa drużyna, która pierwsza wyelim... Read More »

User Score
8.0
starconflict

Star Conflict

Star Conflict to gra ze studia Gajin mającego już w swoim dorobku taki hit jak War Thunder. Obie gry są do siebie bardzo podobne, jednak akcja Star Conflict ma miejsce w przyszłości. Star Conflict to ... Read More »

User Score
8.0
World of Warplanes

World of Warplanes

World of Warplanes to gra free to play ze studia Wargaming, specjalizującego się w tworzeniu gier wojennych. Inne gry tego producenta to World of Tanks oraz World of Warships. World of Warplanes to pr... Read More »

User Score
8.0
world of tanks

World of Tanks

World of Tanks to darmowa gra mmorpg, której głównym elementem są czołgi. WoT to gra ze studia Wargaming posiadającego w swoim spisie bardzo podobną grę World of Warplanes. World of Tanks to gra, w kt... Read More »

User Score
10.0