Heroes Online

User Score
9.0
(1 votes)
Click to vote
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)

Heroes Online to gra ze studia Ubisoft odpowiedzialnego za wiele popularnych gier jak np. serię Assassins Creed czy też darmową grę karcianą Duel of Champions.

heroesonline

Na samym początku gry stworzysz bohatera. Aktualnie istnieją dwie frakcje, do których możesz się przyłączyć. Są to Nekropolia i Przystań. Do tego każda z nich posiada do wyboru bohatera walczącego wręcz lub używającego magii. Niezależnie od wyboru fabuła gry pozostanie niezmienna.

W grze od samego początku będziesz podróżował po mapie, która jest bogata w wszelkiego rodzaju przygody. Spotkasz wrogie bestie, kopalnie złota, tartaki lub NPC, które mogą zaoferować Ci wykonanie jakiejś misji. W Heroes Online nie unikniesz walki i to właśnie ona nadaje grze charakteru i sprawia, że gra się w nią przyjemnie.

Walka jest turowa i przebiega na placu, który jest podzielony na pola. Istnieją pola, po których jednostki mogą się poruszać i takie, które są zablokowane np. przez kamien lub gałąź. Wszystko po to aby zmusić gracza do strategicznego myślenia i wykorzystania elementów mapy w celu przechylenia szali na własną korzyść.

might_magic_heroes_online-1382955748

W grze istnieje kilka rodzajów jednostek – takie, które walczą wręcz, strzelają, używają magi lub leczą. Wraz z rozwojem bohatera wzrastają jego umiejętności dowodzenia i co za tym idzie zwiększa się liczebność armii jaką możesz posiadać. Armię możesz zdobyć na dwa sposoby – rekrutując ją we własnym zamku lub też znajdując rozbite oddziały na mapie i przyłączając je do swojej drużyny.

Każda jednostka ma określony atak, oraz punkty obrony. Również bohater dysponuje takimi punktami, a dodatkowo wraz z rozwojem jego poziomu będziesz mógł wykupywać różne skille. Jest kilka ścieżek rozwoju, którymi może podążać Twój bohater dlatego nie wszystkie postacie w grze będą takie same.

Plusy:

- ogromny świat i rozbudowana fabuła

- możliwość przechodzenia gry wspólnie ze znajomymi

- nie trzeba pobierać

Minusy:

- walki czasem trwają zbyt długo

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Heroes Online, 9.0 out of 10 based on 1 rating

No Comments

Leave a Reply

Rate This Item