Korner 5

User Score
6.8
(6 votes)
Click to vote
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (6 votes cast)

Korner 5 to pierwsza piłkarska MOBA. W rozgrywce biorą udział 2 drużyny składające się z 5 graczy. Na początku rozgrywki wybierasz pozycję swojego „kopacza”.

Korner 5 to gra stworzona przez hiszpańskie studio idcgames. Od momentu gdy pojawiła się w sieci zaczęła wzbudzać spore zainteresowanie. W gry moba grają miliony osób na całym świecie, a Piłka Nożna to najpopularniejszy sport. Takie połączenie musiało zaowocować szybko rosnącą popularnością.

korner_5

Jeśli chodzi o samą rozgrywkę to masz duży wpływ na wygląd swojego Piłkarza. Od wyglądu osobistego po detale typu akcesoria, fryzury itp. Istotnym elementem jest również możliwość grania razem z przyjaciółmi, tworzenia drużyn i rozgrywania turniejów.

To o czym należy wspomnieć to sterowanie. w Korner 5 steruje się klawiaturą WSAD oraz innymi przyciskami odpowiedzialnymi np. za przyspieszenie, a także dodatkowo używamy myszki do celowania, strzelania, wślizgów. Takie połączenie jest bliższe mobie typu Smite, aniżeli League of Legends czy też Dota.

korner5

Gra została osadzona w zabawnej oprawie graficznej. Jeśli jesteś fanem gier moba albo po po prostu Piłki Nożnej to polecam Ci ten tytuł z pełnym przekonaniem.

Zobacz również ten opis: http://pgier.pl/korner-5

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.8/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Korner 5, 6.8 out of 10 based on 6 ratings

No Comments

Leave a Reply

Rate This Item