Swordsaga

User Score
7.0
(3 votes)
Click to vote
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)

Swordsaga to przeglądarkowa gra mmorpg wydana przez studio Proficient City mające w swoim dorobku takie tytuły jak: Wartune, DDTank2, Legend Knight i Stallion Race.

swordsaga

Swordsaga to gra, mmorpg, która została stworzona w bardzo podobnej mechanice jak gry: Legend Online, Wartune, Call of Dragons, Duty of Heroes i wiele innych. W ostatnim czasie można zaobserwować spory wysyp gier tego typu co oznacza, że cieszą się one ogromną poularnością, a twórcy prześcigają się w urozmaicaniu swoich produkcji.

Fenomenem gry jest niewątpliwie możliwość grania w przeglądarce. Jest to o tyle ciekawe, że gra prezentuje dobrą grafikę, a poruszanie wygląda tak samo jak w grach komputerowych. Do tego poziom animacji stoi na bardzo wysokim poziomie.

Swordsaga opowiada o możliwości zawładnięcia światem przez złe demony i tutaj pojawiasz się Ty – tworzysz postać wojownika, maga lub łucznika i zaczynasz swoje uczestnictwo w fabule gry, pokonując przy tym wrogów podczas turowych walk 2d.

swordsaga

W walkach nie uczestniczysz sam – możesz zrekrutować najemników, którzy reprezentują różny poziom, umiejętności i charakter. Możesz walczyć w lochach lub brać udział w walkach pvp. Istotną rolę odgrywa Twój zamek, który daje Ci opcje uczestniczenia w różnych przygodach, możliwość zajmowania się alchemią i wiele innych aspektów.

Plusy:

– Ładna grafika

– Rozrywka na długie godziny

– Nie trzeba pobierać

Minusy:

Brak polskiej wersji językowej.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Swordsaga, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

No Comments

Leave a Reply

Rate This Item