United Eleven

User Score
9.4
(18 votes)
Click to vote
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (18 votes cast)

United Eleven to gra ze studia Nexon znanego z takich tytułów jak Combat Arms, Lost Saga czy też Counter Strike Nexon: Zombies.

unitedelevensklad

United Eleven to piłkarski manager, w którym istnieje 8 lig. Na samym początku tworzysz drużynę skłądającą się z Piłkarzy 1 i 2 poziomu. Dla zobrazownia sytuacji maksymalny poziom Piłkarzy to zazwyczaj 8, gracze z potencjałem mogą osiągnąć 9 poziom, a złote karty graczy poziom 10.

Jak już wspomniałem wyżej gracze są wyrażani przez specjalne karty. Na każdej karcie widnieje imię i nazwisko Piłkarza, kraj pochodzenia, nazwa klubu, w którym występuje w rzeczywistości, a także atrybuty fizyczne i techniczne. Aby ulepszać każdego Piłkarza będziemy żużywali do tego celu karty innych Piłkarzy.

W United Eleven nie ma transferów – w specjalnym sklepie kupuje się losowe karty za specjalną walutę GP. GP zdobywa się z kolei grając i wygrywając meczę, wypełniając wyzwania oraz przede wszystkim osiągając sukcesy typu awans do wyższej ligi. Mecze rozgrywane są co godzinę od 9 rano do 23. Oprócz spotkań ligowych są mecze o puchar ligi, a także puchar mistrzów, w którym uczestniczą najlepsi gracze z ekstraklasy i ligi zawodowej.

unitedelevenmessi

W grze istotne jest zmęczenie Piłkarza, a także jego obecna forma. Drużyna będzie również grała lepiej jeśli zostaną spełnione różne warunki. Ogólnie dąży się do sytuacji, w której w klubie zarówno w pierwszym składzie jak i na ławce rezerwowych będą gracze z jednego klubu: np. cały skład Realu Madryt, Barcelony czy też AS Roma. W takiej sytuacji znacznie poprawia się zgranie oraz wszystkie atrybuty poszczególnych graczy.

Plusy:

- prawdziwe nazwiska i zdjęcia graczy

- wciągająca

Minusy:

– zbyt duża rola mikropłatności

– konieczność kompletowania graczy z jednej drużyny

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (18 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
United Eleven, 9.4 out of 10 based on 18 ratings

No Comments

Leave a Reply

Rate This Item