Wind of Luck

User Score
8.0
(5 votes)
Click to vote
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)

Wind of Luck to darmowa gra mmorpg, która polega na bitwach okrętów istniejących w rzeczywistości kilka wieków temu. Rozgrywka toczy się w formule 3 vs 3 – wygrywa drużyna, która pierwsza wyeliminuje wszystkich wrogów lub zajmie i utrzyma określony teren.

windofluck

W Wind of Luck istnieje 9 tierów statków, które dzielą się na 3 drzewka – Karaibskie, Śródziemnomorskie i Azjatyckie. Sam zdecydujesz, które drzewko będziesz rozwijał. Ponadto każde drzewko posiada co najmniej 2 scieżki rozwoju.

Statki posiadają określone parametry, tj – ilość żagli, liczebność załogi, wytrzymałość, liczbę armat oraz zwrotność. Dodatkowo armaty można ładować kilkoma rodzajami amunicji. Dla przykładu jeśli chcemy zniszczyć żagle przeciwnika ładujemy kartacze i ustawiamy działa w górę.

Walcząc i niszcząć wrogie okręty zyskasz złoto i punkty doświadczenia. To pozwoli Ci odkrywać nową technologię i w konsekwencji nabywać nowe, lepsze statki. Dodatkowo na każdym okręcie możesz zainstalować ulepszone moduły, które pozowlą Ci wzmonić kadłub, poprawić sterowność czy też poprawić moc dział.

windofluck

Wind of Luck mechaniką gry przypomina  takie tytuły jak World of Tanks czy też War Thunder. Co za tym idzie fani tych gigantów mogą znaleźć bardzo przyjemną odskocznie na serwerach WoL.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Wind of Luck, 8.0 out of 10 based on 5 ratings

No Comments

Leave a Reply

Rate This Item